Bayan kına ekibi ve davetlileri Karşılama ekibi

islami Kına gecesi organizasyonlarında  davetli misafirlerinizi güzel bir şekilde karşılayarak kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak olan ekibimiz bindallı kıyafeti ile göz kamaştıracak olup aynı ekibimiz kına yakılması organizasyonunuda gerçekleştirecek olup orada yaşanılabilecek sorunları ortadan kaldırma konusunda size yardımcı olacak olup gecenizi özel ve unutulmaz bir hale getirecekler.

islami kına gecesi karşılama ekibi karşılama esnasında özel kıyafetli elemanlarımız  ikramlar, hediyelikler ve daha bir çok şey ile kına gecenizi unutulmaz bir şekilde organize ediyor.

kına gecesi için kapıda karşıma aekibi

İslami Kına Gecesi Organizasyonlarınızda Özel Kıyafetleri İle Karşılama Ekibimiz Sizlerin Hizmetinde.Misafirleriniz Bu Ekibimiz İle Kendilerini Daha Özel Hissedecek Ve Siz Misafirlerinizle İlgilenirken Onlar Hizmet Kısmını Sizin Adınıza Yapıyor Olacaklar.

Özel kıyafetlerimiz ile katılacağımız İslami kına gecesinde Osmanlı konseptini sizlere sunuyor ve saraylarda sultanlara yakışır bir kına gecesi organizasyonu size ve misafirlerinize yaşatıyoruz.